دو راننده یک شرکت خصوصی سرک سازی در مقر ربوده شدند

دو راننده یک شرکت سرک سازی خصوصی توسط افراد مرتبط به مخالفان مسلح در ولسوالی مقر ولایت بادغیس؛ ربوده شدند.

مسوولان محلی در ولسوالی مقر میگویند، این افراد عصر روز گذشته ( دوشنبه ) در حالی از سوی نفرات وابسته به طالبان مسلح ربوده شدند که این رانندگان در حال برگشت از سرکار به جانب منزل خویش بودند.

عبدالهادی بادغیسی سرپرست ولسوالی مقر میگوید؛ این رانندگان باشندگان قریه زاد نصیرها مقر به شمار رفته که از چند ماه به اینطرف با یک شرکت سرکسازی خصوصی افغانی فعالیت داشته اند.

آقای بادغیسی افزود که؛ هر چند تا اکنون هیچ نشانی از سرنوشت این ربوده شدگان دردست نیست ولی عملیات بازیابی نیروهای امنیتی در مربوطات این ولسوالی جریان دارد.

سرپرست ولسوالی مقر افزود که قریه زاد نصیرها در فاصله 5 کیلومتری جنوب مرکز این ولسوالی واقع بوده و از جمله مناطق امن در این ولسوالی میباشد.

در همین حال برخی گزارش های وجود دارد که مخالفان مسلح طی تماس های تلفنی خواهان دریافت پول در برابر رهایی این افراد ازخانواده آنان شده اند، اما مسوولان محل در این زمینه ابراز نظر ننموده اند.

چندی پیش نیز راننده و کمک راننده ی شرکت قراردادی ارتش ملی مستقر در منطقه سنگ اتش این ولسوالی از سوی مخالفان مسلح ربوده که پس از یک روز؛ رها گردیدند.

خبر: محمد شریف

ویراستار: مشعل

One comment

  • najiba

    عبدالهادی بادغیسی سرپرست ولسوالی مقر یک انسان شریف وپرتلاش میباشد چرا که ما هم درانجا پروژههای زیاد داریم وهمیشه با ما همکار میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.