در تازه ترین حملات طالبان مسلح در بادغیس؛ چهار تن کشته و زخمی شدند

براساس گزارش ها در تازه ترین درگیری های مسلحانه میان افراد وابسته به طالبان مسلح و ماموران پولیس محافظت عامه در بادغیس؛ دو طالب مسلح و دو مامور پولیس محافظت عامه کشته و زخمی شدند.

گفته شده است که افراد وابسته به طالبان مسلح بامداد امروز یکشنبه؛ همزمان بالای چندین پاسگاه مربوط به ماموران پولیس محافظت عامه مستقر در ولسوالی مقر این ولایت حمله نموده که در نتیجه سه طالب مسلح به شمول یک مامور پولیس عامه کشته و یک مامور دیگر پولیس محافظت عامه زخم برداشته است.

سمونوال امیرشاه نایب زاده سرپرست و رییس ارکان لوای پولیس محافظت عامه بادغیس ضمن تائید این خبر میگوید؛ نفرات طالبان مسلح پیش از چاشت امروز بر 7 پاسگاه و مرکز ماموران آنان مستقر در منطقه موسوم به ” قال زردک” ولسوالی مقر این حمله نموده تا اکنون همچنان ادامه دارد.

سرپرست فرماندهی لوای پولیس افزود که نیروهای آنان توانایی مقابله با نفرات طالبان مسلح مهاجم را داشته و از این رهگذر هیچ نگرانی ندارند.

اما طالبان مسلح تا حال در پیوند به این رویداد ابراز نظری ننموده اند.

ولسوالی مقر ولایت بادغیس از بخش های نسبتا نا امن در این ولایت محسوب میشود که هر از گاهی طالبان مسلح حملات مسلحانه و تعبیه ماین های کنار جاده ی را مبنی بر اماج قرار دادن واحدهای نیروهای امنیتی مبادرت ورزیده و به راه می اندازند.

خبر: عبدالمنان

ویراستار: مشعل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.