خبر گزاری نریمان

سرقت از اداره دادستانی ولسوالی قادس

سرقت از اداره دادستانی ولسوالی قادس

12

گزارش ها از ولسوالی قادس ولایت بادغیس حاکی است که فرد/ افراد شب گذشته وارد اداره دادستانی این ولسوالی گردیده و برخی از اسناد و پرونده های آنرا به سرقت بردند.

محمد ناصر نظری رئیس شورای ولایتی بادغیس ضمن تایید این رویداد می گوید؛ فرد یا افراد شب سه شنبه وارد دفتر اداره دادستانی ولسوالی قادس شده و به تعداد ۵ تا ۶ پرونده و اسناد موجود در این اداره سرقت نموده اند.
آقای نظری افزودکه ؛ سارق / سارقان پس از ربودن اسناد و پرونده ها از داخل دفتر اداره دادستانی ؛آنها را در داخل رودخانه این ولسوالی که در فاصله نزدیک به صدمتری ساختمان اداری قادس قرار دارد انداخته اند .
رییس شورای ولایتی بادغیس گفت؛ به نظر می رسد که عامل یا عاملان ،اسناد و پرونده های سرقت شده را از اداره دادستانی برداشته سپس آنها را به آب انداخته اند .
بر أساس اظهارات محمد ناصر نظری ؛اداره ولایتی بامداد امروز سه شنبه هیّئت را جهت درسی این رویداد به محل فرستاده که همچنان در ولسوالی قادس بسر میبرند .
در همین حال فرمانده پولیس بادغیس ؛دست داشتن برخی از مراجعان در اداره دادستانی قادس که به عنوان متهم وو یا مظنون شناخته شده اند محتمل دانسته و اضافه نمود که کارکن خدماتی این اداره از سوی مأموران پولیس باز داشت و در حال حاضر در نزد آنان بسر میبرد .
فرمانده پولیس بادغیس مدعی شد که ؛که تحقیقات و جستجو مأموران پولیس مبنی بر بازداشت و گرفتاری عامل/عاملان اصلی این رویداد جریان دارد .
اداره دادستانی قادس مانند برخی دیگر از اداره های محلی در ساختمان مربوط به اداره مقام این ولسوالی واقع میباشد .
خبر: محمد یعقوب
ویراستار: مشعل

نوشته شده توسط admin در سه‌شنبه 17 نوامبر 2015

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *