خبر گزاری نریمان

۲۰۰ مامور پولیس مرزی در بالامرغاب در محاصره طالبان قرار دارند

۲۰۰ مامور پولیس مرزی در بالامرغاب در محاصره طالبان قرار دارند

12

گزارش ها از ولسوالی بالامرغاب ولایت بادغیس از به محاصره بودن ۲۰۰ مامور پولیس مرزی مستقر در منطقه مورچاق این ولسوالی حکایت دارد.

براساس این گزارش ها؛ نزدیک به ۱۰۰۰ طالب مسلح از سه روز به اینطرف حملات پیوسته را علیه مواضع/ پاسگاه های ماموران پولیس مرزی در این منطقه آغاز نموده که همچنان ادامه دارد.

ژنرال جمعه عدیل فرمانده پولیس مرزی در زون غرب ضمن تائید این گزارش ها میگوید؛ یک هزار تن از افراد وابسته به طالبان مسلح در منطقه مورچاق بالامرغاب تجمع نموده و پاسگاه ها ماموران آنان را در این منطقه به محاصره خویش در آورده اند.

ژنرال عدیل افزود که از سه روز به اینطرف درگیری های سنگینی میان طالبان و ماموران آنان در مورچاق جریان داشته که به گفته وی؛ این درگیری تلفات را به هر دو طرف به بار آورده است.

وی خاطرنشان میسازد که طالبان مسلح تلاش مینمایند که پاسگاه های ماموران پولیس مرزی در این منطقه را تصرف و به اختیار خویش در بیاورند.

در همین حال قمرالدین شکیب معاون ولایت بادغیس از اعزام نیروهای ارتش به منطقه خبرداده و می افزاید که در حال حاضر حمله های زمینی و هوایی توسط این نیروها ادامه دارد.

طالبان شورشی نیز تا اکنون در این ارتباط ابراز نظری ننموده اند.

گفته شده است که تا به حال در این درگیری ۶ طالب مسلح و یک مامور پولیس مرزی کشته شده است و ۶ طالب مسلح دیگر همرای دو مامور پولیس مرزی زخم برداشته اند.

خبر : حبیب الله فوزی

ویراستار: مشعل

نوشته شده توسط admin در سه‌شنبه 19 می 2015

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *