خبر گزاری نریمان

صدها مامور پولیس در بادغیس؛ موظف به تامین امنیت “عید فطر” شدند

صدها مامور پولیس در بادغیس؛ موظف به تامین امنیت “عید فطر” شدند

12

مسوولان محلی در ولایت بادغیس از روی دست گرفتن تدابیر ویژه امنیتی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر در این ولایت خبر میدهند.

سخنگوی والی ولایت بادغیس میگوید؛ صد ها تن از نیروهای امنیتی افغان مستقر در بادغیس مامور شده اند که در پهلوی سایر همکاران شان روز های عید فطر را در مرکز وولسوالی های این ولایت تامین امنیت نموده تا مردم در فضای آرام این ایام را سپری نمایند.

محمد خالد صافی گفت؛ تدابیر ویژه امنیتی در روزهای عید فطر در شهر قلعه نو و ولسوالی های بادغیس اتخاذ گردیده و هیچ نگرانی وجود ندارد.

سخنگوی والی بادغیس از باشندگان این ولایت نیز میخواهد که نیروهای امنیتی را در جهت هرچه بهتر تامین امنیت در مناطق شان همکاری نمایند.

در همین حال شهروندان قلعه نو از نیرو های امنیتی می خواهند تا جلو بی بند و باری ها به ویژه استفاده از پتاقی و سلاح های پلاستیکی را بگیرند.

بی بند و باری های که در سال ها و عید های گذشته بیشتر به یک امر معمول می ماند و استفاده از آن موجب نگرانی و آشفتگی شهروندان می شد.

گفته میشود که برای آمادگی های امنیتی روز های عید سعید فطر در بادغیس؛ تمام نیروهای امنیتی افغان مستقر در این ولایت شامل هستند.

خبر : ناصر اشکان

ویراستار : مشعل

Clip to Evernote

نوشته شده توسط admin در دوشنبه 4 جولای 2016

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *